Acana

Ochrana osobních údajů

Informace

Bezpečná platba

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->
  • Essential

  • Isegrim

  • TOTW

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Acana Počet produktů: 62

CHAMPION PETFOODS je na rozdíl od obchodních společností, které prodávají - ale ve skutečnosti nevyrábějí - mnoho současných komerčních krmiv, rodinná firma s tradicí od roku 1985 vyrábějící krmiva.

Máme jediné poslání: VYRÁBĚT KRMIVA SVĚTOVÉ KVALITY Z ČERSVÝCH MÍSTNÍCH SUROVIN.

Krmiva ACANA se vyrábějí výhradně v oceněných podnicích ve slunné...

CHAMPION PETFOODS je na rozdíl od obchodních společností, které prodávají - ale ve skutečnosti nevyrábějí - mnoho současných komerčních krmiv, rodinná firma s tradicí od roku 1985 vyrábějící krmiva.

Máme jediné poslání: VYRÁBĚT KRMIVA SVĚTOVÉ KVALITY Z ČERSVÝCH MÍSTNÍCH SUROVIN.

Krmiva ACANA se vyrábějí výhradně v oceněných podnicích ve slunné Albertě, prodávají se ve více než 50 zemích světa a jsou certifikována kanadskou vládou.

Splňují tedy všechna známá mezinárodní nařízení a normy pro výrobu krmiv. Jakožto menší výrobce nepoužíváme levné komoditní suroviny od dodavatelů, které neznáme a s nimiž jsme se nikdy nesetkali.

Naopak se zaměřujeme na špičkové suroviny chované a lovené přímo v našem regionu. Dodavatelé, které osobně známe a kterým důvěřujeme, nám je DENNĚ přivážejí ČERSTVÉ. Dodržujeme vysoce kvalitní postupy. Jsme hrdí na to, že podle našich zákazníků máme pověst nejlepšího výrobce krmiv na světě.

Od společnosti působících na trhu a nadnárodních společností se ovšem nejvíce odlišujeme tím, že máme o psy a kočky opravdový zájem. Když jsme vyvíjeli krmivo určené k výživě všech psů a koček a připravené tak, jak zamýšlela sama příroda - mysleli jsme i na naše vlastní mazlíčky.

KRMIVA ACANA - světová třída, čerstvé místní suroviny 95% surovin krmiva ACANA je pěstováno, chováno a loveno v západní Kanadě lidmi, které známe a kterým věříme. Každá granule Acana je vyrobena s největší péčí v naší vlastní továrně v Morinville, Albertě. Všechny receptury krmiva acana charakterizují čerstvé a rozmanité suroviny, abychom se co nejvíce přiblížili přirozené stravě psů a koček.

ACANA je perfektně přizpůsobená trávení psů a koček, ale zároveň jim i moc chutná. Přirozená strava psů a koček není omezena jen a pouze na jeden druh masa. To je důvod, proč jsme vyrobili krmivo ACANA s různými živočišnými surovinami, včetne volně chovaných kuřat, divoce žijících ryb a celých vajec. Všechny jsou k nám dovážené každý den čerstvé, tedy zásadně nejsou zmražené a neobsahují ani konzervanty.

Zde si můžete stáhnout brožuru a pochopíte filozofii výrobce CHAMPION PETFOODS
NS-ACA-Dog-Bro-2016-CZ-004-P1.pdf4.50 MB

Podívejte se na video a nechte se provést krátkým příběhem, a pochopíte filozofii společnosti Champion Petfoods, která je známá svým vztahem k pejskům a kočičkám.

Nezapomeňte si pustit české titulky(je to ten symbol bílého rámečku s řádky mezi hodinami a ozubeným kolečkem)    

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 62 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 62 položek