Acana

Ochrana osobních údajů

Informace

Bezpečná platba

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->
  • Essential

  • Isegrim

  • TOTW

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Acana Počet produktů: 14
VE SVÉ NEKONEČNÉ MOUDROSTI MATKA PŘÍRODA DOKONALE PŘIZPŮSOBILA VÝŽIVOVÉ SLOŽKY V RYBÁCH, PTACTVU A ZVĚŘI VÝŽIVOVÝM POTŘEBÁM KOČEK. V přírodě získávají divoké kočky potřebné živiny díky konzumaci celé kořisti – svalovina jim dodává proteiny a tuky, orgány, jako jsou játra a dršťky, dodávají vitamíny a minerály, kosti a chrupavky dodávají přirozen...
VE SVÉ NEKONEČNÉ MOUDROSTI MATKA PŘÍRODA DOKONALE PŘIZPŮSOBILA VÝŽIVOVÉ SLOŽKY V RYBÁCH, PTACTVU A ZVĚŘI VÝŽIVOVÝM POTŘEBÁM KOČEK. V přírodě získávají divoké kočky potřebné živiny díky konzumaci celé kořisti – svalovina jim dodává proteiny a tuky, orgány, jako jsou játra a dršťky, dodávají vitamíny a minerály, kosti a chrupavky dodávají přirozenou formou vápník a fosfor. Krmiva ACANA v podílu Celé kořisti obsahují maso, orgány a chrupavky v poměru, který napodobuje přirozenou stravu, a tím dodává potřebné živiny přirozeně bez potřeby přidávat umělé vitamíny nebo jiné doplňky. TÉMĚŘ VŠECHNY ŽIVINY V KRMIVECH ACANA JSOU PŘÍRODNÍ, NE UMĚLÉ. Vaše kočka má specifické stravovací potřeby, se kterými ji stvořila sama Matka příroda. Krmiva ACANA napodobují bohatý a rozmanitý obsah čerstvých celých mas, se kterým by se kočky setkaly v jejich přirozeném prostředí, jednoduše stravu, pro kterou byly stvořeny. Těchto 5 pravidel dokazuje náš závazek Biologické vhodnosti. 1) BOHATÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ Vaše kočka je masožravec, přizpůsobený na stravu, která je bohatá na maso a proteiny. ACANA obsahuje 75 % masa – to je až třikrát větší množství, než v běžných krmivech pro kočky. Navíc obsahuje jen minimální množství proteinů rostlinného původu. 2) VYSOKÝ OBSAH ČERSTVÉHO MASA Až polovina masa v krmivech ACANA je ČERSTVÁ nebo SYROVÁ. Vaší kočce jsou tak zajištěny všechny potřebné živiny v té nejpřirozenější formě, navíc s přírodní nezaměnitelnou chutí, po které kočky instinktivně touží. 3)ROZMANITOST ČERSTVÝCH MAS V přírodě se kočky živí různými druhy mas, tudíž i krmiva ACANA obsahují rozmanité druhy mas, od volně chované drůbeže, přes červená masa z volně chovaných zvířat až po ryby volně lovené v přírodních vodách. 4)PODÍL CELÉ KOŘISTI Výživové složky v celé ulovené kořisti v přírodě jsou dokonale přizpůsobené potřebám koček. Proto v sobě krmiva ACANA obsahují podíl Celé kořisti, tzn. daný podíl masa, orgánů a chrupavek, což dodává kočce všechny důležité živiny v přirozené formě. 5)NÍZKÝ OBSAH SACHARID Ů Přirozená strava koček obsahuje velmi malé množství sacharidů. To je důvod, proč krmivo ACANA nahrazuje rychlé sacharidy (jako např. kukuřici a rýži) nízkoglykemickým místním ovocem a zeleninou.
Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek