Platinum

Ochrana osobních údajů

Informace

Bezpečná platba

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->
  • Essential

  • Isegrim

  • TOTW

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Platinum Počet produktů: 22

PLATINUM JDE SVOU CESTOU: Jsou výrobci krmiva, které se vyrábí ze 70 % čerstvého masa. Zpracovávají například čerstvé kuřecí, jehněčí, kančí, králičí maso nebo čerstvé maso z ryb (tuňák, losos, sardinky).

K masu jsou přidávány další lehce stravitelné složky jako brambory nebo rýže a nebo kukuřice. Dále za studena lisované oleje, bylinky, miner...

PLATINUM JDE SVOU CESTOU: Jsou výrobci krmiva, které se vyrábí ze 70 % čerstvého masa. Zpracovávají například čerstvé kuřecí, jehněčí, kančí, králičí maso nebo čerstvé maso z ryb (tuňák, losos, sardinky).

K masu jsou přidávány další lehce stravitelné složky jako brambory nebo rýže a nebo kukuřice. Dále za studena lisované oleje, bylinky, minerály a vitamíny.

V superpremiovém krmivu PLATINUM  jsou tyto ingredience zpracovány bez přidané vody -  pouze v jejich vlastní šťávě. Proto jsou zachovány maximální nutriční hodnoty všech ingrediencí do krmiva vložených.

COKOLIV, JEN NE SUCHÉ PLATINUM je tepelně upravené maso ve vlastní šťávě, sušené při pokojové teplotě. Proto má vyšší obsah vlhkosti než klasické psí krmivo. To významně přispívá k bohaté chuti krmiva.

Naši zákazníci dokonce říkají, že PLATINUM je šťavnaté krmivo. S 18 % zbytkové vlhkosti, čistě z masové šťávy, můžeme PLATINUM nazývat jakkoliv, jen ne suché krmivo. 

ŠŤASTNÝ A ZDRAVÝ ŽIVOT Výhod, kterých si všimnete již pár týdnů poté, co začnete Vašemu psovi podávat PLATINUM Snadné trávení.

Přírodní složení má za úkol postarat se o to, aby játra, ledviny a kůže nebyly zatěžovány přísadami, které nemají pro psa žádné využití. Žádná nesnášenlivost nebo alergie.

PLATINUM je tak snadno stravitelné kvůli jeho přírodnímu, zdravému složení, díky kterému je nesnášenlivost jen velice vzácná. Na metabolismus není vyvíjen tlak znehodnocenými přísadami, které mohou způsobit nevysvětlitelné svědění nebo jiné kožní problémy.

PLATINUM je velmi vhodné krmivo pro alergické psy.

Více svalové hmoty: Vysoce kvalitní bílkoviny z čerstvého masa okamžitě stimulují tvorbu nové svalové hmoty.

Lesklá srst: Výživné, za studena lisované oleje obsažené v krmivu a přírodní původ našich ingrediencí se stará o srst Vašeho psa. 

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek