Marp

Ochrana osobních údajů

Informace

Bezpečná platba

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->
  • Essential

  • Isegrim

  • TOTW

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Marp Počet produktů: 21

Marp think natural jsou nejnovější krmiva, která jsou vyrobena podle nejnovějších trendů a poznatků o potřebách a výživě psů. Je vyrobeno s ohledem na Vaše pejsky, kteří chtějí prožít plnohodnotný život po Vašem boku.

V krmivech Marp think naturaljsou použity jen špičkové suroviny, bez alergenů, soli, chemických konzervantů.

Krmiva Marp jsou...

Marp think natural jsou nejnovější krmiva, která jsou vyrobena podle nejnovějších trendů a poznatků o potřebách a výživě psů. Je vyrobeno s ohledem na Vaše pejsky, kteří chtějí prožít plnohodnotný život po Vašem boku.

V krmivech Marp think naturaljsou použity jen špičkové suroviny, bez alergenů, soli, chemických konzervantů.

Krmiva Marp jsou ve dvou řadách - Superprémiová a Holistická. Je kladen velký důraz na chutnost krmiv. Všechna krmiva jsou hypoalergenní, tudíž jsou vhodná i pro pejsky s alergiemi nebo zažíváním.

Marp think holistic - výživa bez kompromisů Holistická řada Marp think holistic obsahuje receptury, které splňují maximální požadavky na špičkové složení. Vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tvoří základ  receptur.

Dle holistické tradice naleznete v našich recepturách dlouhou řadu bylinek, které mají pozitivní vliv na celý organismus. Na této tradici je postavena naše holistická řada - princip holistické výživy je takový, že všechny suroviny v krmivu musejí mít pozitivní vliv na organismus psa. Jinými slovy, použitím vhodných surovin je nutné předcházet budoucím zdravotním komplikacím - prevence je lepší než péče. Z tohoto pohledu na holistickou výživu jsou receptury skutečně tradiční.

Krmiva Marp se svým složením přibližují přirozené stravě psovitých šelem v přírodě. V holistické řadě naleznete v průměru 80% bílkovin ze živočišných zdrojů. To je základem perfektního osvalení psa.

Důvody proč zkusit krmivo Marp think holistic: prvotřídní suroviny (ve stejné kvalitě, jako je pro lidskou spotřebu), vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tradiční holistické receptury s vysokým obsahem bylin, jednodruhové receptury vhodné i pro psy s potravními alergiemi podpora pro zdravou kůži a špičkovou kvalitu srsti vysoká chutnost a stravitelnost našich receptur, neobsahuje chemické konzervanty, dochucovadla, kukuřici, pšenici a další nevhodné nebo nebezpečné suroviny Marp think natural - superprémiové krmivo Naturální řada Marp think natural je připravena se dvěma hlavními cíly.

Prvním je použití špičkových surovin. Druhým cílem je maximální funkčnost receptur díky použití omezeného množství surovin. Jeden hlavní zdroj bílkovin, jeden hlavní zdroj uhlohydrátů. Jsme přesvědčeni, že méně surovin znamená více výživy. Receptury se hodí pro zdravé psy, stejně tak jako pro psy s alergiemi nebo citlivým zažíváním.

Marp natural zklidní zažívání vašeho psa, zajistí zdravou kůži a zářivou srst a optimální osvalení. Velký důraz je kladen na vysokou chutnost našich receptur.

Pouze krmivo, které psovi chutná, může být funkční. Důvody proč zkusit Marp think natural špičkové suroviny, hypoalergenní receptury vhodné i pro alergiky a citlivé psy, vysoká chutnost a stravitelnost zklidnění zažívání, zdravá kůže, lesklá srst a perfektní osvalení jeden hlavní zdroj bílkovin, absence levných surovin jako je pšenice, kukuřice nebo soja bez chemických konzerventů, dochucovadel a nebo barviv.  

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek