Leonardo

Ochrana osobních údajů

Informace

Bezpečná platba

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->
  • Essential

  • Isegrim

  • TOTW

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Leonardo Počet produktů: 10
 Vítáme Vás u LEONARDO® Naše LEONARDO® Super Premium krmivo pro kočky se vyrábí z kvalitních surovin v Německu - bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek. A samozřejmě bez pokusů na zvířatech! Oproti mezinárodním koncernům na výrobu krmiva můžeme sáhnout po přísadách, které by nám jinak nebyly v dostatečném množství k dispozici. Proto na...
 Vítáme Vás u LEONARDO® Naše LEONARDO® Super Premium krmivo pro kočky se vyrábí z kvalitních surovin v Německu - bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek. A samozřejmě bez pokusů na zvířatech! Oproti mezinárodním koncernům na výrobu krmiva můžeme sáhnout po přísadách, které by nám jinak nebyly v dostatečném množství k dispozici. Proto naleznete v našich krmivech i inovativní přísady jako kril, moučku z hroznových pecek nebo STAY-CleanTM.
Zobrazit
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek