Granule pro psy

Ochrana osobních údajů

Informace

Bezpečná platba

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->
 • Essential

 • Isegrim

 • TOTW

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Granule pro psy Počet produktů: 500

Podkategorie

 • Acana

  CHAMPION PETFOODS je na rozdíl od obchodních společností, které prodávají - ale ve skutečnosti nevyrábějí - mnoho současných komerčních krmiv, rodinná firma s tradicí od roku 1985 vyrábějící krmiva.

  Máme jediné poslání: VYRÁBĚT KRMIVA SVĚTOVÉ KVALITY Z ČERSVÝCH MÍSTNÍCH SUROVIN.

  Krmiva ACANA se vyrábějí výhradně v oceněných podnicích ve slunné Albertě, prodávají se ve více než 50 zemích světa a jsou certifikována kanadskou vládou.

  Splňují tedy všechna známá mezinárodní nařízení a normy pro výrobu krmiv. Jakožto menší výrobce nepoužíváme levné komoditní suroviny od dodavatelů, které neznáme a s nimiž jsme se nikdy nesetkali.

  Naopak se zaměřujeme na špičkové suroviny chované a lovené přímo v našem regionu. Dodavatelé, které osobně známe a kterým důvěřujeme, nám je DENNĚ přivážejí ČERSTVÉ. Dodržujeme vysoce kvalitní postupy. Jsme hrdí na to, že podle našich zákazníků máme pověst nejlepšího výrobce krmiv na světě.

  Od společnosti působících na trhu a nadnárodních společností se ovšem nejvíce odlišujeme tím, že máme o psy a kočky opravdový zájem. Když jsme vyvíjeli krmivo určené k výživě všech psů a koček a připravené tak, jak zamýšlela sama příroda - mysleli jsme i na naše vlastní mazlíčky.

  KRMIVA ACANA - světová třída, čerstvé místní suroviny 95% surovin krmiva ACANA je pěstováno, chováno a loveno v západní Kanadě lidmi, které známe a kterým věříme. Každá granule Acana je vyrobena s největší péčí v naší vlastní továrně v Morinville, Albertě. Všechny receptury krmiva acana charakterizují čerstvé a rozmanité suroviny, abychom se co nejvíce přiblížili přirozené stravě psů a koček.

  ACANA je perfektně přizpůsobená trávení psů a koček, ale zároveň jim i moc chutná. Přirozená strava psů a koček není omezena jen a pouze na jeden druh masa. To je důvod, proč jsme vyrobili krmivo ACANA s různými živočišnými surovinami, včetne volně chovaných kuřat, divoce žijících ryb a celých vajec. Všechny jsou k nám dovážené každý den čerstvé, tedy zásadně nejsou zmražené a neobsahují ani konzervanty.

  Zde si můžete stáhnout brožuru a pochopíte filozofii výrobce CHAMPION PETFOODS
  NS-ACA-Dog-Bro-2016-CZ-004-P1.pdf4.50 MB

  Podívejte se na video a nechte se provést krátkým příběhem, a pochopíte filozofii společnosti Champion Petfoods, která je známá svým vztahem k pejskům a kočičkám.

  Nezapomeňte si pustit české titulky(je to ten symbol bílého rámečku s řádky mezi hodinami a ozubeným kolečkem)    

 • Orijen

  Kanadský mnohokrát oceněný výrobce krmiv. Náš záměr je jednoduchý. Pro výrobu biologicky vhodného krmiva používáme čerstvé místní suroviny, podporujeme tím špičkové zdraví psů a koček a děláme tím radost jejich majitelům.

  Již od roku 1985, kdy jsme začínali jako skromný výrobce suchých krmiv, naše reputace týkající se spolehlivosti a důvěry stále roste, ve více jak 60 zemích světa.

  Sídlíme v srdci Albertských úrodných prériích a naše veškeré zkušenosti, nasbírané za čtvrt století (to je 175 psích let!) využíváme k výrobě nekompromisního, oceňovaného krmiva pro psy a kočky.

  Lišíme se od běžných výrobců krmiv, zaměřujeme se na "Biologickou vhodnost", což znamená, že je naše krmivo vyrobeno tak, aby dostatečně vyživovalo psy a kočky v souladu s jejich vývojem a anatomickou adaptací na krmivo bohaté na proteiny, jež jsou obsaženy v čerstvém mase.

  To znamená, že nenakupujeme levné komoditní suroviny, které je možné nalézt v běžných komerčních krmivech. Namísto toho, začínáme s čerstvým, nikdy mraženým masem, které je výhradně chováno nebo loveno v našem regionu lidmi, které známe a důvěřujeme jim.  

  Vzhledem k tomu, že výrobci komerčních krmiv považují tyto suroviny za příliš drahé, nejsou obsaženy v žádných běžně dostupných krmivech pro psy a kočky. Od drůbežího z volných chovů až po ryby ulovené ve volné přírodě a červené maso, všechny naše místní suroviny jsou kanadskou vládou schváleny jako "vhodné pro lidskou spotřebu" a jsou k naším dveřím dodávány denně čerstvé.

  Neobsahují žádné konzervační prostředky a jsou plné dobrot, které kopmletně vyživují vašeho psa nebo kočku. V dnešním světě nadnárodních a marketingových společností (které prodávají, ale ve skutečnosti nevyrábějí), jsme pyšní na to, že jsme nezávislý a spolehlivý výrobce suchých krmiv.  

  A jelikož pro nás vaše důvěra znamená vše, nikdy nepřipustíme, aby naše výrobky byly vyráběny nebo baleny v jiném závodě než našem vlastním. Vždyť jsou to právě naši vlastní mazlíčci , na které myslíme, když vyrábíme krmivo ORIJEN – Biologicky Vhodné krmivo pro psy a kočky, takové jaké zamýšlela sama matka Příroda.

  Podívejte se na video a nechte se provést krátkým příběhem, a pochopíte filozofii společnosti Champion Petfoods, která je známá svým vztahem k pejskům a kočičkám. Nezapomeňte si pustit české titulky(je to ten symbol bílého rámečku s řádky mezi hodinami a ozubeným kolečkem)      

 • Taste of the Wild

  Taste of the Wild - americké kompletní krmivo bez obilovin respektující psa jako masožravce.

  Taste of the Wild ve svých krmivech využívá zdroje čerstvého exkluzivního masa z bizona, kance, kachny, křepelky, uzené krůty a aljašského lososa. Vysoký obsah masa a absence obilovin je velmi prospěšná kombinace pro celkové zdraví psů a koček. Výrobce krmiva Taste of the Wild si je vědom, že psi jsou masožravci, nikoliv býložravci konzumující lány pšenice, či kukuřice. Taste of the WIld byl zařazen na prestižní seznam TOP DRY FOODS mezi kvalitní a bezpečná krmiva.

  Granule Taste of the Wild doporučuje Whole Dog Journal, jsou zařazeny do TOP DRY FOODS 2012. V nezávislém srovnavači Dog Food Analysis obsadily tyto granule nejvyšší příčku.

  Tento seznam každým rokem vychází v prestižním americkém časopise The Whole Dog Journal, který pomáhá zákazníkům se zorientovat na nepřehledném celosvětovém a hlavně americkém trhu s krmivy.

  Taste of the Wild propočítal optimální dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a tím zajistilo optimální vývoj psa, či kočky. Dávkování naleznete na zadní straně balení. Taste of the Wild je velmi konzervativní v propagaci krmiva, protože si je vědom, že vysoké náklady na marketing a reklamu se výrazně podepisují na ceně produktů.

  Podívejte se s námi na video v jakých podmínkách je vyráběno prvotřídní krmivo Taste of the Wilde, skoro až laboratorní výroba, kde se stará kolektiv pracovníků rodiné firmy Diamond o nejvyší kvalitu krmiv pro naše mazlíčky.    

 • Essential

  Essentialfoods - Bezobilné receptury plné čerstvého masa jsou naprostou novinkou na evropském trhu. Zakladatel značky Essentialfoods Christian Degner Elsner je vyjímečným vizionářem v chovatelském průmyslu s bohatými zkušenostmi. Dle jeho slov bude Essentialfoods něco zcela vyjímečného a ojedinělého.

  Významní chovatele i dovozci, kteří se poprvé seznámili s krmivem Essentialfoods, byli přesvědčeni, že už je nemůže v oboru krmiv nic překvapit.  Lidé, kteří se pohybují v oboru dlouhá léta, ale sami uznali, že to co se skrývá v baleních krmiva Essentialfoods je zcela uchvátilo, proto jsme neváhali a zařadili toto výjimečné krmivo do naší nabídky.

  Vyzkoušejte a poznejte budoucnost krmiv nové generace.

  Dopřejte Vašim pejskům to nejlepší za přijatelnou cenu.

 • FirstMate

  Prvotřídní kanadské ultraprémiové a superprémiové krmivo pro psy, u kterého je zachována potravinářská čistota vstupních surovin. Při šetrné technologii jsou zachovány důležité živiny. Tepelně nestabilní látky (tuky, vitamíny, minerály, enzymy, probiotika) se vakuově aplikují za pokojové teploty do celé hmoty granule.

  Granule mají hutnou konzistenci - minimálně bobtnají - snižují objemovou zátěž žaludku. Přednosti krmiva FirstMate Podíl živočišných bílkovin na celkovém množství bílkovin v krmivu Firstmate až 87 %. Garance až osminásobného obsahu čerstvého masa oproti některým komerčním značkám obdobné cenové hladiny - tzn. 100 - 165 gramů čerstvého masa ve sto gramech krmiva, ultrapremiová řada neobsahuje žádné obiloviny!

  Krmivo obsahuje vysoké množství omega nenasycených kyselin včetně DHA a EPA (až 12 % omega 6 a 9 % omega 3), 4 druhy aktivních enzymů a extrakt z juky, který váže metabolické produkty v tlustém střevě a tím omezuje tvorbu nepříjemného zápachu. Díky komplexu glykosaminoglykanů a chondroitinů z mořských korýšů a měkkýšů má Firstmate vynikající vliv na výstavbu a hydrataci kloubního systému.

  Krmivo Firstmate dále podporuje aktivitu střední mikroflóry a tím zlepšuje zdravotní stav psa - obsahuje totiž prebiotika (vláknina), probiotika (jogurtové bakterie), vitamíny nepoškozené teplem, organický vápník, chelátová forma stopových prvků Průměrná stravitelnost 90 %. Všechny suroviny jsou jasně určeny, žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, žádná barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla, sója.

  Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood). FirstMate bylo zařazeno na prestižní seznam důvěryhodných, nutričně hodnotných a dlouhodobě bezpečných krmiv  TOP DRY FOODS

 • Arden Grange

  Anglické superprémiové hypoalergenní krmivo pro psy, snadno stravitelné, extrémně chutné receptury založené na kombinaci čerstvého masa z kuřete nebo lososů ze skotských Highlands a prémiových jednodruhových masových mouček (kuřecí, jehněčí, z treskovitých ryb).

  Obsahuje průměrně 150 gramů masa ve 100 gramech granulí. Převaha bílkovin pochází z masa, nikoliv obilovin. Krmivo proslulé potravinářskou čistotou, nepoužívá žádné krmné suroviny a suroviny nízké nutriční hodnoty, šetrná technologie uchovávává živiny („Gentle Cooking“).

  Díky vysoké koncentraci energie - nízká krmná dávka. Obsahuje kompletní spektrum vitamínů a minerálů včetně chelátových forem stopových prvků, správný poměr omega-6 a omega-3 kyselin pro zdravou kůži a perfektní srst – v aktivních formách z kuřecího a rybího tuku, bez náhražek zdrojů tuku v podobě rostlinných olejů, prebiotika, která napomáhají zdravému trávení bez sklonů k zánětům, nukleotidy pro podporu trávení a imunity, extrakty z bylin a ovoce zaručující buněčnou ochranu, přírodní antioxidanty (brusinky, zelený čaj, jadérka hroznového vína, juka, quercitin), které fungují jako dezinfekce, L-karnitin + taurin pro podporu metabolismu.

  Dále obsahuje důležitý komplex glukosaminu, chondroitinu a MSM, který má vynikající vliv na výstavbu a hydrataci kloubního systému.      

 • Belcando

  Německé holistické krmivo pro psy Belcando. Ve všech recepturách Belcando naleznete široké spektrum přírodních surovin doplněných vitamíny a minerály.

  Podílem živočišných bílkovin (až 90% bílkovin je v krmivech Belcando původem z masa, což je mnohonásobně vyšší hodnota, než tomu bývá zvykem) v krmivu splňuje Belcando nejpřísnější kritéria pro dlouhodobě bezpečnou výživu psů. Belcando - krmivo s garancí kvality, představuje důraznou podporu perfektní kondice.Pes se tak může cítit skvěle.

  V neposlední řadě psům znamenitě chutná. Vzhledem k důležitosti výživy v životě psa distribuuje výrobce krmiv firma Bogro svá krmiva Belcando pouze tam, kde má jistotu kompletního odborného poradenství zákazníkům. Všechny suroviny použité pro výrobu krmiv Belcando jsou testovány ve státem akreditovaných laboratořích.

  Státní zdravotní testy SRN garantují nejvyšší možnou zdravotní bezpečnost. Naprosté odmítání surovin pochybné kvality je zásadní součástí péče firmy Bogro o zdraví Vašeho psa. Nejsou použity žádné chemické konzervanty, barviva, zchutňovadla, sója ani rostlinné proteinové koncentráty, "krmné maso", "krmné obiloviny", geneticky modifikované suroviny, syntetické antioxidanty - tuky v krmivu jsou chráněny vitamínem E a rozmarýnem.  

 • Magnusson

  Magnusson Petfood Rodinný švédský podnik produkující pečené kompletní krmivo pro psy všech plemen Magnusson original a Magnusson meat&biscuit.

  Pečení krmiva je šetrná, poctivá technologie zpracování, která umožňuje využívat čerstvé suroviny a jejich přírodní vlastnosti. Jedná se o zcela ojedinělou technologii zpracování, jelikož je mnohem náročnější na výrobu, jak z časového, množstevního, nebo prostorového hlediska, proto se 99% výrobců přiklání k extrudaci.

  Magnusson Petfood produkuje dvě řady krmení Magnusson meat&biscuit a Magnusson original. Obě tyto řady spojuje šetrná technologie zpracování, bez obsahu umělých, či chemických látek, což dokazuje i kratší expirace krmiva pouze 10 měsíců. Hlavní rozdíl je, že řada meat&biscuit je vyrobena pouze z čerstvých surovin a řada original z mouček. Všechny suroviny použité v krmivech Magnusson jsou švédského původu, což je velmi důležité pro kvalitu krmiva.

  Magnusson obdržel mezinárodní certifikát jakosti KRAV pro kvalitu použitých surovin. Magnusson propočítal vhodné dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a bylo vhodné pro malá, střední, či velká plemena.

  Doporučujeme krmivo Magnusson velkým a obřím plemenům, jelikož krmiva meat&biscuit nebobtnají a snižují tím riziko torze žaludku.Filozofie zakladatele společnosti Petera Magnussona je vyrábět kvalitní krmivo za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším způsobem, jak ke krmivu, tak k životnímu prostředí.

  Zakoupením krmiva šetříte životní prostředí, protože k výrobě se využívají pouze energie z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné. Krmivo pro psy Magnusson používá čerstvé maso, nikoli masovou moučku! To je velký rozdíl!

  Magnusson Meat&Biscuit je první krmivo na trhu vyrobeno výhradně z čerstvého masa, nikoli masových mouček. Výrobci krmiva trvalo léta než našla způsob, jak vyrábět krmivo ze 100% čerstvých ingrediencí, bez zbytečných umělých látek.

  Metoda zpracování se jmenuje Oven Baked jedná se o pečení krmiva v horkovzdušných troubách. Tato metoda je časově a kapacitně velmi náročná, proto ji využívá pouze hrstka výrobců zejména v regionech a pouze Magnusson Pet Food dotáhl tuto metodu k dokonalosti nalezením správné receptury, která je schopna pojmout až 50% podíl čerstvého masa.

  Skutečná kvalita je nejen ve zpracování, ale v kvalitě surovin. Všechny suroviny jsou Švédského původu z regionálních, ekologických farem. Ekologie ve Švédsku hraje velkou roli a v kvalitě krmiva je to nesmírně znát.

  Váš pes si krmivo Magnusson zamiluje.    

 • Happy Dog

  Happy Dog je německé krmivo vysoké kvality s pověstným důrazem na kvalitu výrobků made in Germany.

  Vyrábí krmiva, která jsou v souladu s nejmodernějšími trendy. Spolupracují s chovateli, veterináři a s širokou veřejností, a v neposlední řadě také samozřejmě s pejsky a kočičkami.

  Veškeré krmivo je vyráběno a kontrolováno s pověstnou německou nekompromisní přísností v rodinné firmě, která svoje počátky datuje už od roku 1776, kde byl založen rodinný podnik v bavorsku, a kde vlastnili mlýn na říčce Singold ve Wehringenu.

  Od poloviny 60 let se nepřetržitě věnuje vývoji krmiv pro psy pod značkou Happy Dog, a od roku 2002 se výroba rozšířila o krmiva pro kočky Happy Cat.

  Veškeré výrobky Happy Dog a Happy Cat jsou vyráběny bez rostlinných náhradních bílkovin. Proteiny jsou výhradně jen živočišného původu. Bez chemických barviv, aromat a konzervačních látek.

  Jsou používány jen suroviny, které nejsou geneticky upravovány! Krmivo Happy Dog se vyznačuje pestrou nabídkou chutí pro pejsky, velký výběr různých atraktivních příchutí dává možnost pejskovi vybrat si, to co mu bude chutnat nejvíce.

  Jsou zde i originální chutě z různých regionů složením jako Afrika, Karibik, Toscana, Nuseeland apod.

  Vysoká stravitelnost až 90% zaručuje dobré trávení Vašeho pejska. Krmiva jsou vyráběny ve třech řadách Premium, Superprémium a Profi-Line.    

 • Carnilove

  Široké spektrum pečlivě vybraných zdrojů masa divokého původu jako sob, kachna, bažant, krocant, jehněčí, divočák a losos odpovídá skladbě přirozeně ulovené kořisti a zajišťuje potřebný přísun důležitých aminokyselin.

  Lesní ovoce, zelenina, divoké bobule a byliny dodávají potřebné přírodní vitamíny, antioxidanty a další nepostradatelné živiny.

 • Brit

  Společnost VAFO Praha se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiv pro domácí zvířata, a to značek Brit, Brit Care a Astor. Tato rodinná společnost s již sedmnáctiletou tradicí zásobuje v padesátičlenném týmu 45 zemí po celém světě.

  Své zkušenosti s výrobou komplexních krmiv těch nejnáročnějších kvalitativních požadavků sdílí se zahraničními odborníky z více než dvaceti zemí. Roční produkci, cca 45 tisíc tun krmiva, zajišťuje ve dvou moderních závodech.

  Základním know-how firmy je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček. Profesionálové zodpovídající za železnou kvalitu krmiv jsou jedni z vás – chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků.

  Proto také krmiva produkovaná společností VAFO Praha nejsou testovaná na laboratorních zvířatech.

  Absolutní prioritou krmiv VAFO Praha je zdraví zvířat, proto je produkce společnosti certifikována podle jakostní normy ISO 9001 a HACCP. V prémiových a superprémiových recepturách jsou použity čerstvé suroviny a zároveň jsou vyloučeny nevhodné přísady jako sója nebo geneticky modifikované organismy.                

 • BARDOG

  Certifikovaná krmiva BARDOG jsou vyráběna v Holandsku a jeho výrobce se může jako jeden z mála prokázat certifikáty nejvyšší kvality GMP a IFS. Tím se řadí mezi světové špičky ve výrobě krmiva.

 • Platinum

  PLATINUM JDE SVOU CESTOU: Jsou výrobci krmiva, které se vyrábí ze 70 % čerstvého masa. Zpracovávají například čerstvé kuřecí, jehněčí, kančí, králičí maso nebo čerstvé maso z ryb (tuňák, losos, sardinky).

  K masu jsou přidávány další lehce stravitelné složky jako brambory nebo rýže a nebo kukuřice. Dále za studena lisované oleje, bylinky, minerály a vitamíny.

  V superpremiovém krmivu PLATINUM  jsou tyto ingredience zpracovány bez přidané vody -  pouze v jejich vlastní šťávě. Proto jsou zachovány maximální nutriční hodnoty všech ingrediencí do krmiva vložených.

  COKOLIV, JEN NE SUCHÉ PLATINUM je tepelně upravené maso ve vlastní šťávě, sušené při pokojové teplotě. Proto má vyšší obsah vlhkosti než klasické psí krmivo. To významně přispívá k bohaté chuti krmiva.

  Naši zákazníci dokonce říkají, že PLATINUM je šťavnaté krmivo. S 18 % zbytkové vlhkosti, čistě z masové šťávy, můžeme PLATINUM nazývat jakkoliv, jen ne suché krmivo. 

  ŠŤASTNÝ A ZDRAVÝ ŽIVOT Výhod, kterých si všimnete již pár týdnů poté, co začnete Vašemu psovi podávat PLATINUM Snadné trávení.

  Přírodní složení má za úkol postarat se o to, aby játra, ledviny a kůže nebyly zatěžovány přísadami, které nemají pro psa žádné využití. Žádná nesnášenlivost nebo alergie.

  PLATINUM je tak snadno stravitelné kvůli jeho přírodnímu, zdravému složení, díky kterému je nesnášenlivost jen velice vzácná. Na metabolismus není vyvíjen tlak znehodnocenými přísadami, které mohou způsobit nevysvětlitelné svědění nebo jiné kožní problémy.

  PLATINUM je velmi vhodné krmivo pro alergické psy.

  Více svalové hmoty: Vysoce kvalitní bílkoviny z čerstvého masa okamžitě stimulují tvorbu nové svalové hmoty.

  Lesklá srst: Výživné, za studena lisované oleje obsažené v krmivu a přírodní původ našich ingrediencí se stará o srst Vašeho psa. 

 • Diamond

  Diamond Pet Foods

  Diamantová péče

  Receptury Diamond jsou kompletní krmiva pro psy všech plemen s vysoce stravitelnými ingrediencemi. Kromě základních receptur Premium Adult a Hi-Energy nabízí Diamond i tři speciální, přírodní řady – Diamond Naturals, ve které najdete receptury pro citlivé zažívání a kožní obtíže nebo krmivo pro vysoce aktivní psy, řadu Diamond Grain-Free, která nabízí bezobilnou variantu přírodních receptur Diamond, a veterinární krmiva Care.

  Krmiva Diamond jsou vyrobena z ingrediencí té nejvyšší kvality a receptury navrženy tak, aby se díky nim mohl mazlíček cítit skvěle a aby mu pomohly zůstat aktivní celý život. Každá receptura Diamond obsahuje pečlivě určené hladiny bílkovin, tuku a dalších nezbytných živin pro ideální tělesnou kondici. Spolu s antioxidanty a vlákninou pro podporu správného trávení poskytují krmiva Diamond všechny živiny, které váš mazlíček každý den potřebuje. V Diamondu provádí rozsáhlé výzkumy, mají vlastní patentované technologie a přísné výrobní standardy, které přesahují běžný standard v odvětví krmiv. To vše za jediným cílem. Abyste měli jistotu, že s každým zakoupeným krmivem Diamond dostává váš mazlíček zdravou, bezpečnou a cenově dostupnou stravu té nejvyšší kvality.

 • Barking Heads
  Ultraprémiové krmivo BARKING HEADS z Velké Británie včetně hypoalergenních receptur pro všechny typy pejsků. Použité suroviny jsou nejvyšší kvality, maso z volného chovu, bez dochucovadel, barviv a konzervantů
 • Nuova Fattoria

  Krmivo Nuova Fattoria je specifické zejména svou výjimečnou chutí, která zláká prakticky každého psa. Je to jistě způsobeno i tím, že veškeré použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě. Navíc svou recepturou, kdy téměř 90% bílkovin je živočišného původu (z moučky z čisté svaloviny - vepřové, kuřecí, nově i rybí), respektuje potřeby psa jako masožravce.

  To podtrhuje i fakt, že neobsahuje žádné nekvalitní zdroje živočišných proteinů ve formě vedlejších rostlinných ani živočišných produktů, ani žádné rostlinné oleje, barviva, zchutňovadla či sóju. Celkově je receptura krmiva Nuova Fattoria velmi prostá, což v praxi výborně funguje. Velikost a křupavost granulí vyhovuje psům všech velikostí.

  Kukuřice je základní složkou krmiv Nuova Fattoria. Je to specifická vysoce energetická obilnina, bohatá na škrob a sacharidy. Obsahuje komplex vitaminů skupiny B, vitaminu A, minerální soli (sodík, draslík, vápník, fosfor a hořčík) a zároveň má příznivě velmi nízký obsah tuku.

  Vědecký anglický název pro kukuřici je „ Zea mais“. Toto slovo pochází z řeckých slov „Zao mayze“, což lze přeložit jako chléb života. Masová moučka ze svaloviny Masová moučka je sušený produkt s vysokým obsahem kvalitních bílkovin a minimálním obsahem tuků.

  Moučka použitá v krmivu Nuova Fattoria neobsahuje žádné vedlejší produkty jako jsou kůže, kosti, vnitřnosti atd. - jedná se o vysoce kvalitní suchý prášek vyrobený z masové svaloviny. Díky tomuto faktu, moučka již na první pohled dobře vypadá a příjemně voní. Maso se v krmivu používá v sušené formě pro lepší promíchání při výrobě krmiva a dosažení vyššího obsahu živočišných proteinů.

  Masová moučka je pod důkladnou hygienickou kontrolou, jejímž cílem je zajistit co nejvyšší kvalitu krmiva. Sádlo Sádlo je vysoce chutnou surovinou s vynikajícími nutričními vlastnostmi.

  Nejdůležitější vlastností sádla je jeho pro psy lahodná specifická chuť a vysoká energetická hodnota. Proto krmivo Nuova Fattoria psi tak milují a je také velmi vhodné pro psy lovecké a pracovní, u kterých je kladen důraz na kvalitní výživu pokrývající vysoké požadavky na přísun energie. Krmivo Nuova Fattoria obsahuje až 4,850 kcal/kg.

  Kukuřičný lepek je komplexní protein tvořený z gluteninu a gliadinu.

  Jeho bílkoviny jsou nezbytné pro kvalitní růst a fungování veškerých psích buněk po celou dobu jejich života.   Vitamíny Vitamíny nepatří mezi vyživující složky, ale plní v organismu psa důležitou energetickou a antioxidační funkci.

  Jsou důležité pro růst, zdraví kostí a zubů a správnou funkci nervového a imunitního systému.

 • PetCurean

  Krmiva pro psy a kočky Petcurean děláme se stejnou láskou a péčí jako večeři pro naše rodiny.

  Jsme labužníci, to je naše práce. Začneme přemýšlet o jídle a to nás inspiruje. Receptury vytváříme s vášní a konkrétním účelem. Jsou to receptury, které nikdy nikoho nenapadlo vytvořit.

  Když přijde na ingredience, spokojíme se jen s tím nejlepším z nejlepšího. Díky síti našich spolehlivých farmářů a pěstitelů máme stálý zdroj zdravého čerstvého masa té nejlepší kvality, a také zeleniny a ovoce.

  Nikdy nepoužíváme vedlejší produkty, růstové hormony nebo umělé konzervanty. Vaříme kreativně, energicky a se vší láskou k našim psům a kočkám.

  Potom, s posvěcením a známkou Petcurean, je naše krmivo vysláno do světa, aby si ho vychutnali mazlíčci po celé zeměkouli.

 • AATU

  AATU - Evoluční přírodní krmivo pro dospělé psy z Velké Británie.Obsahuje 80 % masa, 20% ovoce, zeleninu, byliny a kořeníNenajdete v něm žádné obilí, lepek ani brambory.Je dostupné ve třech recepturách - kachna, kuře a ryba (losos s herinkem)

 • Annamaet

  Rob Downey, zakladatel a majitel společnosti Annamaet Petfoods, Inc., se před lety - z důvodu nedostatečné nabídky kvalitních krmiv pro své psy - pustil do vývoje krmiv, která by splňovala všechny jeho požadavky na kvalitní výživu psů.

  Jeho odborné znalosti z oblasti výživy, které získal mimo jiné studiem oboru Výživa zvířat na Pensylvánské univerzitě, a praktické zkušenosti z celoživotního soužití a práce se psy, ho dovedly až ke vzniku krmiv Annamaet.

  Od roku 1986, kdy založil rodinnou firmu Annamaet Petfoods, už mělo možnost doslova na vlastní kůži posoudit kvalitu těchto krmiv mnoho generací psů i koček na americkém kontinentu.

  Krmiva Annamaet jsou holistická a pouze přirozeně konzervovaná. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Každá vyrobená várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že jsou stále dodržovány přísné kvalitativní normy pro krmiva Annamaet.

  A protože základem kvalitního krmiva jsou použité suroviny, je Annamaet vyráběn pouze ze složek té nejvyšší kvality. Živočišné suroviny pocházejí z volně chovaných zvířat, v chovech drůbeže nejsou používána antibiotika ani hormony, maso savců je z volně pasené zvěře a rybí suroviny pocházejí z volně žijících ryb.

  Díky tomu patří krmivo Annamaet k nejlépe hodnoceným suchým krmivům v USA, kde se bez jakékoliv marketingové podpory stalo exkluzivním zbožím. Jsme přesvědčeni, že krmiva Annamaet představují absolutní špičku v granulovaných krmivech, a tak stejně jako Rob Downey krmí každé ráno svých 14 psů jedině krmivem Annamaet, krmíme jím i my naše psy i kočky.

  Vzhledem ke svému složení je pro nás Annamaet návratem k poctivému, přirozenému a pestrému krmení, tedy jakýmsi návratem ke kořenům bez přemíry syntetiky současného světa.  

  Nás již Annamaet přesvědčil o svých vynikajících vlastnostech, nyní máte možnost vyzkoušet tato krmiva i vy.

  A názor si už jistě vy i vaši psi a kočky uděláte sami.   

 • Nutram

  Krmivo pro psy NUTRAM - kompletní řada kanadských superpremiových krmiv.

  Suchá kompletní granulovaná krmiva řady Nutram jsou vyráběna ze surovin špičkové kvality, vhodných i pro lidskou spotřebu, s použitím nejnovějších šetrných výrobních metod.

  Cílem výrobce je dosáhnout nejvyšší možné kvality nejen z hlediska výživových vlastností, chutnosti a obsahu biologicky aktivních látek, ale i z hlediska obsahu biologicky aktivních látek a minimálního zatěžování trávicího traktu psa.

  Průlomový program KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ je speciálně navržený k tomu, aby upevnil celkové zdraví a zdokonalil pohodu vašeho zvířete tím, že poskytuje další péči v pěti klíčových oblastech pomocí speciálních surovin - funkčních přísad.

  Funkční přísady jsou více než jen zdrojem živin, jsou navíc specificky zacílené tak, aby zlepšily zdraví vašeho zvířete.

  Všechny funkční přísady jsou z přirozených přírodních nechemických surovin.

  To, co u jiných krmiv nenajdete, nebo jen částečně a ve specialitách, je v každém novém Nutramu

 • Canine Caviar
  Canine Caviar je výjimečné ultraprémiové krmivo, které je díky svému pečlivě zvolenému a vyváženému složení a šetrným procesem zpracování, zcela odlišné od ostatních krmiv na trhu. Canine Caviar je ALKALICKÉ = ZÁSADITÉ krmivo, to znamená, že je jeho složení a zpracování navržené tak, aby dokázalo měnit hladinu pH v těle psa na optimální hodnotu, což je v rozmezí mezi 7,1 až 7,4. Tato vyvážená hladina pH je velmi důležitá, pro správné fungování celého organismu Vašeho mazlíčka. Canine Caviar je tak krmivem, které je NEJBLÍŽE PŘIROZENÉ POTRAVĚ, jakou by žral divoký pes nebo vlk ve volné přírodě, protože krev, střeva a míšní mok lovených zvířat jsou ZÁSADITÉ. ZÁSADITÁ STRAVA přináší více kyslíku do krve, což umožňuje, aby mechanismus DNA fungoval efektivně a účinně. ZÁSADITÁ STRAVA minimalizuje buněčnou degeneraci, omezuje anaerobní aktivity (stárnutí). ZÁSADITÁ STRAVA snižuje riziko vzniku diabetes, onemocnění ledvin, jater a srdce, mírní zažívací potíže, omezuje vznik svědivých míst a jejich škrábání.   Canine Caviar je krmivo ze sušeného masa kuřat, jehňat, buvolů, kachen, sleďů a zvěřiny, chovaných ve volném výběhu, bez pesticidů, hormonů a antibiotik. Receptury neobsahují žádné chemické konzervanty, vedlejší živočišné produkty, GMO, lepek, BHA, BHT ani ethoxyquin. Jsou bez jakýchkoliv alergenů, neobsahují kukuřici, pšenici, sóju, ani brambory. Receptury buvol, kachna, sleď a zvěřina jsou zcela bez obilovin, receptury kuřecí a jehněčí obsahují pouze prospěšné obiloviny, kterými je celozrnné proso nebo hnědá rýže. Proso je extrémně stravitelné a vysoce výživné, bezlepkové, nealergické a netvoří kyseliny. Je prospěšné pro žaludek, slezinu a slinivku břišní. Snižuje hladinu cholesterolu a riziko vzniku rakoviny. Je vhodné při onemocnění střev a snižuje hladinu cukru v krvi. Hnědá rýže je bohatý zdroj vitaminu skupiny B, vápníku, fosforu a železa. Je velmi výživná a ze všech dostupných obilovin je nejsnadněji stravitelná, nevyvolává alergické reakce. Snižuje hladinu cholesterolu a riziko vzniku rakoviny. Pomáhá léčit lupénku a průjmová onemocnění. Hnědá rýže brání vzniku ledvinových kamenů. Všechny receptury obsahují jednu bílkovinu a jediný komplexní sacharid, což umožňuje střídání příchutí a přímý přechod mezi nimi. To je pro Vašeho psa ideální - bude mít rozmanitost aminokyselin, pro podporu zdravého imunitního systému a zmírnění problémů s alergiemi. Další důležitou součástí krmiva je tzv. fermentační kultura (prebiotika), která zlepšuje trávení potravy a stabilizuje přirozenou střevní mikroflóru. Také bylinky aj. výživové podpůrné složky tvoří nedílnou součást krmiva, například lněné semínko, kokosový olej a tuk z volně žijícího lososa pro správný poměr Omega 3, 6 a 9 mastných kyselin, vojtěška a hnědá mořská řasa pro zdravý žaludek, juka pro podporu kyčlí a kloubů, kořen čekanky a papája pro zdravý trávicí systém, máta peprná pro zdravý oběhový systém, šípky pro vyšší obsah vitaminu C. Krmivo je ideálně nutričně vyváženo pro správný vývoj kloubů, svalů, orgánů, kostí a zubů. Při krmení Canine Caviar se viditelně zlepší kvalita srsti a celková vitalita. Svému psímu mazlíčkovi tak zajistíte delší a šťastnější život. Canine Caviar receptury se vyznačují nejvyšší stravitelností na trhu 91% - 93%, což potěší každého majitele psa v podobě méně časté stolice a nejvyšší metabolizovatelnou energií (energie, kterou pes spotřebovává po trávení). Čím vyšší metabolizovatelná energie je, tím méně krmiva je třeba podávat. To usnadňuje pejskovi trávení a Vám snižuje náklady na krmení !!! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- V případě, že Vašemu pejskovi nechutnají granule Canine Caviar, které jste zakoupili na našem eshopu, máte nyní jedinečnou příležitost získat Vaše peníze zpět!!! Pozorně si přečtěte následující podmínky pro vrácení: Akce platí pro granule 5kg a 11kg Vrácení finančních prostředků bude v celkové výši zakoupených granulí Podmínkou je vrácení 90% obsahu načatého pytle (5kg – 4,5kg, 11kg – 9,9kg) Granule se musí vrátit v původním obalu Součástí vratky musí být doložena kopie dodacího listu nebo faktury s uvedeným údajem č. účtu zákazníka pro vrácení peněz V případě, že zákazník vrátí méně než 90% obsahu granulí, nebudou mu peněžní prostředky vráceny. Náklady na poštovné pro vrácení granulí si zákazník hradí sám. Vrácení granulí je možné do 14 dnů od jejich obdržení. Akce platí do odvolání.
 • K-9

  Tvůrcem a výrobcem krmiv pro psy a kočky K-9 a Nutram, je kanadská společnost Nutram Pet Products, divize Elmira Pet Products Ltd., 100% vlastněná a řízená Kanaďany.

  Tato privátní společnost s více než pětadvacetiletou tradicí výroby krmiv pro psy a kočky sídlí v Elmira, Ontario, Kanada.

  Vyrábí prémiová suchá krmiva pro psy a kočky, které se prodávají ve více než 25 zemích světa. Firma Nutram byla založena roku 1993 a převzata firmou Elmira Pet Products v roce 2009.

  Máme bohatou historii a jsme známi úspěšnými inovacemi výrobků v oblasti výroby krmiv.

  My v Nutram Pet Products jsme opravdu kanadští krmivářští experti! Kvalita je pro nás v Nutramu největší prioritou.

  Jsme certifikovaní a dodržujeme přísné předpisy a nařízení: HACCP, CFIA, USDA/APHIS, AAFCO, nařízení EU 2069/2009 a 142/2011.

  Pomocí těchto standardů spolu se složením a nejkvalitnějšími kanadskými surovinami firma naplňujeme cíl: Výživa, které věříte. Kvalita, kterou poznají.

 • Calibra

  Výživa psů a její vývoj zaznamenal během posledních let neuvěřitelný posun vpřed. Již dávno neplatí, že krmivo musí psa pouze nasytit, ale musí i pozitivně ovlivňovat zdraví zvířete a délku života.

  Též prostředí, ve kterém se většina psů dnes pohybuje, se výrazně proměnilo. Superprémiová krmiva Calibra představují pro psa ideální kombinaci špičkové stravy z nejlepších surovin. Všechny receptury jsou navrženy podle nejnovějších požadavků na výživu psů, a při jejich výrobě veterináři i odborníci na výživu využívají poslední poznatky a nejmodernější technologie.

  Jednotlivé procesy výroby procházejí přísnou veterinární i hygienickou kontrolou, abychom Vám byli vždy schopni nabídnout krmivo obsahující pouze nejkvalitnější suroviny, které snižují na minimum výskyt alergických reakcí i intolerancí na některé ze složek krmiva.  

  Každá receptura je jedinečná díky složení dle fyziologických požadavků odpovídajícímu stáří, hmotnosti a fyzické kondice zvířete. Prioritou je samozřejmě prvotřídní kvalita všech produktů celé řady krmiva Calibra.

  Naším cílem je nabídnout Vašim čtyřnohým miláčkům jen to nejkvalitnější a zároveň hypoalergenní krmivo. Z tohoto důvodu jsme záměrně vynechali v našich recepturách 6 statisticky nejčastějších potravních alergenů (vepřové maso, sója, pšenice, mléko, vejce, pšeničný lepek).

  Krmivo Calibra dává velikostem granulí nový rozměr. Každý druh granulí jednotlivých receptur má svou specifickou velikost i tvrdost.

  Díky tomu vyhovují nejen z hlediska výživy a stravitelnosti, ale i po stránce optimální ústní hygieny.        

 • Chicopee

  Kanadská krmiva prémiové kvality Chicopee pro psy s obsahem MOS (manoligosacharidy) a extraktem z čekanky podporují správné trávení a mají příznivý vliv na imunitní systém.

  Krmivo Chicopee rovněž obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega 6 a Omega 3, což se projeví na lesklé srsti a zdravých očích

 • Fitmin

  Příběh značky Fitmin Historie značky Fitmin sahá do 90.tých let minulého století, kdy se na Poplužní dvůr v Helvíkovicích u Žamberka, v rámci restituce vrátila rodina Štěpánků, zakladatelů společnosti. Štěpánkovi se zemědělství a chovu věnovali po generace, po pádu komunistického režimu se vrátili na statek, který byl poničený a zdevastovaný a svůj rodinný podnik začali budovat od nuly. Z počátku se věnovali chovu hospodářských zvířat, následně začali pro svá zvířata vyrábět krmné směsi, které prodávali i úzkému okruhu svých známých.

  Postupně v Helvíkovicích vybudovali výrobnu krmiv pro hospodářská zvířata, založili dostihovou stáj, od roku 1998 zahájili výrobu krmiv pro psy a od roku 2008 pak také pro kočky. Společnost s původním názvem Fitmin se časem stala součástí nadnárodní skupiny Dibaq, jejíž jméno také přejala, Fitmin se tak stal produktovou značkou.

  Od vzniku značky Fitmin uplynulo už více než 21 let a za tu dobu se mnohé změnilo, základní hodnota rodinného byznysu – poctivý přístup k práci – zůstala ale zachována. Celou společností i nadále prostupuje duch původních zakladatelů společnosti, jejichž chovatelská a zemědělská tradice měla v Helvíkovicích vždy tak hluboké kořeny.

  Čím se Fitmin liší? Skutečně čerstvým masemVýrobní areál v sídle společnosti není gigantických rozměrů, firma si stále zachovala status „rodinná", zákazníci zde ale najdou ty nejmodernější technologie, které umožňují vyrábět produkty špičkové kvality.

  Fitmin je jediná česká značka a jedna z mála značek v Evropě, která v granulích pro domácí zvířata obsahuje skutečně čerstvé maso s původní vlhkostí 70 %. Navíc to není maso ledajaké – jedná se o tzv. strojově vykoštěné maso vysoké kvality, které se používá také v potravinářství. I díky tomu mají granule Fitmin výbornou chutnost, kterou ocení i majitelé velmi vybíravých zvířat. Fitmin si tak oblíbili zákazníci nejen v České republice, ale také v celé řadě zemí v Evropě, v Rusku, na Blízkém východě stejně tak jako nově třeba ve Vietnamu.

  Když kvalita zavazuje. Krmiva značky Fitmin jsou vyráběna v souladu se systémem jakosti podle normy ISO 9001:2008, od roku 2012 pak společnost vlastní také certifikát IFS – International Food Standard, který je jedním z nejdůležitějších a nejuznávanějších certifikátů v potravinářství, využívá systém HACCP a je pod trvalým dohledem kontrolních orgánů České republiky a EU. Jako jedna z mála firem v oboru využívá při výrobě krmiv obnovitelné zdroje energie.

  Rodinné stříbro Fitmin je skutečným rodinným stříbrem společnosti, zahrnuje portfolio krmiv, výživových programů, výživových doplňků a pochoutek pro psy, kočky a koně. Přístup ke značce Fitmin vždy respektuje požadavky daného zvířete – výživářští specialisté společnosti spolupracují s významnými chovateli, konzultují s nimi nové trendy a neustále hledají nová řešení, aby byly produkty značky Fitmin vyvážené a plně vyhovovaly potřebám zvířat.

  Fitmin je také název chovatelské stanice psů plemene border kolie, jejíž tradice sahá až do roku 2002. Stanice byla založena pro testování chutnosti krmiv, zdejší psi ale žijí plnohodnotným životem – mají významné úspěchy na výstavách, sportovních soutěžích, věnují se svému tradičnímu poslání – pasení ovcí, v neposlední řadě poskytují také canisterapeutickou péči.

  Jejich zdraví a výborná kondice jsou pro značku Fitmin tou nejlepší referencí stejně tak jako pozitivní hodnocení předních evropských a světových chovatelů, kteří produkty značky Fitmin používají. Sortiment značky Fitmin pro psy zahrnuje kompletní suchá krmiva, výživové doplňky, kompletní mokrá krmiva i pochoutky. Díky širokému sortimentu nabízíme výživu „šitou na míru“ každému psovi.

  Výrobky z řady FitminSOLUTION jsou určeny všem chovatelům, zejména pak těm, kteří řeší konkrétní problém s výživou. Alergie, potravní senzitivita, nechutenství nebo jen potřeba obměny psího jídelníčku – s těmito a dalšími specifiky výživy psů pomůže Fitmin SOLUTION. Hypoalergenní diety pro psy s intolerancí určitého druhu živočišného proteinu, grainfree receptura pro psy alergické na obiloviny nebo speciální šťavnaté, extra masové granule pro psy trpící nechutenstvím. 

  Fitmin SOLUTION představuje řešení specifických požadavků na výživu psů.   Kompletní krmiva výživového programu Fitmin pro psy jsou sestavena s ohledem na fyziologické odlišnosti psů v různé fázi jejich života.

  Dělí se do tří základních skupin podle velikosti jednotlivých plemen psů v jejich dospělém věku a odlišných nároků na výživu. Výrobky v základních skupinách MINI,MEDIUM a MAXI pokryjí celé životní období psa od štěněte až po seniora.

  Krmiva ve skupině se pak liší podílem jednotlivých surovin, aby bylo možné zohlednit zvýšenou nebo sníženou potřebu živin a energie vzhledem k věku a aktivitě psa. V případě, že Váš pes není v optimální váhové kondici, není třeba měnit krmnou dávku. Jednoduše vyberete krmivo s nižším nebo vyšším obsahem energie.

  Téměř identické surovinové složení výrobků v dané skupině zabezpečuje bezproblémový přechod z jednoho krmiva na druhé podle momentální kondice. FITMIN FOR LIFE je řada prémiových kompletních krmiv v 5 provedeních: pro štěňata a dospělé psy všech plemen, juniory a dospělé psy velkých a obřích plemen a pro psy s nadváhou a seniory.

  Kromě suchých krmiv naleznete v sortimentu Fitmin For Life Krmiva značky Fitmin pro psy jsou oblíbena mezi špičkovými chovateli, ti s námi také na jejich dalším vývoji spolupracují. Jedním z nejdůležitějších benefitů značky Fitmin je chutnost, kterou testujeme a neustále vylepšujeme na plně aktivních psech naší chovatelské stanice Fitmin.

  Tito psi soutěží v agility, skládají zkoušky v pasení ovcí a v neposlední řadě s nimi poskytujeme canisterapeutickou péči. Jejich kondice a zdravý způsob života jsou pro Fitmin tou nejlepší referencí.  

 • NutraGold Holistic

  NutraGold Holistic Kompletní krmivo pro psy a kočky vytvořeno na základě holistické receptury.

  Holistická receptura je zdravější, přírodnější a přirozenější pro zažívací trakt Vašich mazlíčků. NutraGold Holistic - superprémiové krmivo pro psy vytvořeno na základě holistické receptury.

  Holistická receptura je dalším krokem ve vývoji granulovaných krmiv. Základními rysy holistické receptury je vysoká kvalita surovin a několikanásobně širší spektrum surovin, než u běžných krmiv.

  Krmivo Nutra Gold Holistic obsahuje více zdrojů kvalitního masa, celozrnných obilovin, ovoce, zeleniny a bylin.

  V krmivech Nutra Gold holistic, výrobce nepoužívá barviva, dochucovadla, či jiné chemické konzervační látky. Stručně řečeno, krmivo je zdravější, přírodnější a přirozenější pro zažívací trakt vašeho psa, či kočky.

  Nutra Gold v krmivech požívá kvalitnější zdroj sacharidů, jako hnědá rýže, bílá rýže, oves, proso. Všechny receptury Nutra Gold Holistic splňují nutriční hodnoty stanovené AAFCO Americkým úřadem pro kontrolu krmiv.

  Krmivo je testováno od výběru suroviny přes zpracování, až ke konečnému výrobku.

 • N&D Grain Free CANINE
 • Marp

  Marp think natural jsou nejnovější krmiva, která jsou vyrobena podle nejnovějších trendů a poznatků o potřebách a výživě psů. Je vyrobeno s ohledem na Vaše pejsky, kteří chtějí prožít plnohodnotný život po Vašem boku.

  V krmivech Marp think naturaljsou použity jen špičkové suroviny, bez alergenů, soli, chemických konzervantů.

  Krmiva Marp jsou ve dvou řadách - Superprémiová a Holistická. Je kladen velký důraz na chutnost krmiv. Všechna krmiva jsou hypoalergenní, tudíž jsou vhodná i pro pejsky s alergiemi nebo zažíváním.

  Marp think holistic - výživa bez kompromisů Holistická řada Marp think holistic obsahuje receptury, které splňují maximální požadavky na špičkové složení. Vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tvoří základ  receptur.

  Dle holistické tradice naleznete v našich recepturách dlouhou řadu bylinek, které mají pozitivní vliv na celý organismus. Na této tradici je postavena naše holistická řada - princip holistické výživy je takový, že všechny suroviny v krmivu musejí mít pozitivní vliv na organismus psa. Jinými slovy, použitím vhodných surovin je nutné předcházet budoucím zdravotním komplikacím - prevence je lepší než péče. Z tohoto pohledu na holistickou výživu jsou receptury skutečně tradiční.

  Krmiva Marp se svým složením přibližují přirozené stravě psovitých šelem v přírodě. V holistické řadě naleznete v průměru 80% bílkovin ze živočišných zdrojů. To je základem perfektního osvalení psa.

  Důvody proč zkusit krmivo Marp think holistic: prvotřídní suroviny (ve stejné kvalitě, jako je pro lidskou spotřebu), vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tradiční holistické receptury s vysokým obsahem bylin, jednodruhové receptury vhodné i pro psy s potravními alergiemi podpora pro zdravou kůži a špičkovou kvalitu srsti vysoká chutnost a stravitelnost našich receptur, neobsahuje chemické konzervanty, dochucovadla, kukuřici, pšenici a další nevhodné nebo nebezpečné suroviny Marp think natural - superprémiové krmivo Naturální řada Marp think natural je připravena se dvěma hlavními cíly.

  Prvním je použití špičkových surovin. Druhým cílem je maximální funkčnost receptur díky použití omezeného množství surovin. Jeden hlavní zdroj bílkovin, jeden hlavní zdroj uhlohydrátů. Jsme přesvědčeni, že méně surovin znamená více výživy. Receptury se hodí pro zdravé psy, stejně tak jako pro psy s alergiemi nebo citlivým zažíváním.

  Marp natural zklidní zažívání vašeho psa, zajistí zdravou kůži a zářivou srst a optimální osvalení. Velký důraz je kladen na vysokou chutnost našich receptur.

  Pouze krmivo, které psovi chutná, může být funkční. Důvody proč zkusit Marp think natural špičkové suroviny, hypoalergenní receptury vhodné i pro alergiky a citlivé psy, vysoká chutnost a stravitelnost zklidnění zažívání, zdravá kůže, lesklá srst a perfektní osvalení jeden hlavní zdroj bílkovin, absence levných surovin jako je pšenice, kukuřice nebo soja bez chemických konzerventů, dochucovadel a nebo barviv.  

 • DOXNEO

  DOXNEO je holistické krmivo bez obilovin. Je vhodné pro všechny věkové kategorie psů. Složení je sestaveno tak, aby bylo krmivo maximální funkční - dobrá kondice, optimální osvalení, špičková srst a bezproblémové zažívání. Krmivo Doxneo je vhodné i pro psy s potravními alergiemi a citlivým zažíváním. 

 • Primordial

  Prapůvodní instinkt

  Krmiva z italského údolí jídla s kulturou gastronomie zakořeněnou tak hluboko, že se dotýká pradávných instinktů psů.

  Primordial je jednou ze značek, které spadají pod italského výrobce přírodních krmiv Mister Pet. Tato firma sídlí na kopcích v okolí Parmy, v oblasti známé jako italské Údolí jídla, kde je kultura gastronomie hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a přírody. Všechno v Údolí jídla se točí okolo dobrého stravování a produktů nejvyšší kvality, které jsou známé a ceněné po celém světě.

  Tady vzniká krmivo z těch nejvybranějších ingrediencí selektovaných a sledovaných během celého výrobního cyklu. Je tvořeno zkušenostmi lidí oddaných kvalitě bez kompromisů. Mister Pet, to jsou přírodní produkty s masem vařeným jedině v páře, obohaceným léčivými bylinkami, ovocem a zeleninou pro ideální přísun vitaminů vyžadovaných přirozeností vašeho psa.

  Výroba vyvážených granulí pro psy, které zdravým a chutným způsobem přispějí k dlouhému životu našich zvířecích přátel, to je poslání krmiv Primordial a celé firmy Mister Pet, rodinného podniku, který si znalosti o výživě zvířat předává z generace na generaci.

  Je to 50 let dlouhý příběh zrozený z vášně a lásky ke zvířatům. Láska a vášeň k jejich práci, ale hlavně ke zvířatům, vede Mister Pet k tomu, že používá pouze pečlivě vybrané a převážně čerstvé ingredience: maso, ryby, ovoce, zeleninu a byliny, které jsou sledovány a kontrolovány v každé fázi zpracování.

 • Genesis

  Přírodní holistické krmivo vyrobené v Německu podle canadské receptůry. Obsahuje 80% vysoce kvalitní živočišné bílkoviny z cenného masa, 
  20% zeleniny, ovoce, bobule, byliny a 
  0% obiloviny .

 • BOZITA

  Kousek přírody ze Švédska: Suroviny obsažené v krmivu, Krmiva  Bozita pocházejí z přírodního švédského hospodářství respektujícího soulad člověka s přírodou a zvířaty. Receptury neobsahují žádné zbytečné přísady a vsází výhradně na 100% přírodní kvalitu. Ve Švédsku také platí přísné hygienické předpisy a předpisy na ochranu zvířat. Dopřejte svému čtyřnohému příteli kvalitní, bezpečnou a chutnou stravu bez antibiotik a živočišné moučky.

 • TUNDRA

  Kanadské krmivo pro pejsky a kočičky.

 • DIBAQ

  Dibaq Sense

  Španělská značka , která nabízí řadu hypoalergenních holistických krmiv, které neobsahují zrno, pšenici, lepek, kukuřici nebo jakýkoli druh geneticky modifikovaného organismu. Speciálně určené pro domácí mazlíčky s citlivým trávením.. Řada Sense od značky Dibaq se zaměřuje především na vysoký obsah čerstvých surovin.

  PŘIPRAVUJEME BRZY V PRODEJI

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 500 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 500 položek