Nuova Fattoria

Ochrana osobních údajů

Informace

Bezpečná platba

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->
  • Essential

  • Isegrim

  • TOTW

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Nuova Fattoria Počet produktů: 7

Krmivo Nuova Fattoria je specifické zejména svou výjimečnou chutí, která zláká prakticky každého psa. Je to jistě způsobeno i tím, že veškeré použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě. Navíc svou recepturou, kdy téměř 90% bílkovin je živočišného původu (z moučky z čisté svaloviny - vepřové, kuřecí, nově i rybí), respektuje potřeby psa jako m...

Krmivo Nuova Fattoria je specifické zejména svou výjimečnou chutí, která zláká prakticky každého psa. Je to jistě způsobeno i tím, že veškeré použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě. Navíc svou recepturou, kdy téměř 90% bílkovin je živočišného původu (z moučky z čisté svaloviny - vepřové, kuřecí, nově i rybí), respektuje potřeby psa jako masožravce.

To podtrhuje i fakt, že neobsahuje žádné nekvalitní zdroje živočišných proteinů ve formě vedlejších rostlinných ani živočišných produktů, ani žádné rostlinné oleje, barviva, zchutňovadla či sóju. Celkově je receptura krmiva Nuova Fattoria velmi prostá, což v praxi výborně funguje. Velikost a křupavost granulí vyhovuje psům všech velikostí.

Kukuřice je základní složkou krmiv Nuova Fattoria. Je to specifická vysoce energetická obilnina, bohatá na škrob a sacharidy. Obsahuje komplex vitaminů skupiny B, vitaminu A, minerální soli (sodík, draslík, vápník, fosfor a hořčík) a zároveň má příznivě velmi nízký obsah tuku.

Vědecký anglický název pro kukuřici je „ Zea mais“. Toto slovo pochází z řeckých slov „Zao mayze“, což lze přeložit jako chléb života. Masová moučka ze svaloviny Masová moučka je sušený produkt s vysokým obsahem kvalitních bílkovin a minimálním obsahem tuků.

Moučka použitá v krmivu Nuova Fattoria neobsahuje žádné vedlejší produkty jako jsou kůže, kosti, vnitřnosti atd. - jedná se o vysoce kvalitní suchý prášek vyrobený z masové svaloviny. Díky tomuto faktu, moučka již na první pohled dobře vypadá a příjemně voní. Maso se v krmivu používá v sušené formě pro lepší promíchání při výrobě krmiva a dosažení vyššího obsahu živočišných proteinů.

Masová moučka je pod důkladnou hygienickou kontrolou, jejímž cílem je zajistit co nejvyšší kvalitu krmiva. Sádlo Sádlo je vysoce chutnou surovinou s vynikajícími nutričními vlastnostmi.

Nejdůležitější vlastností sádla je jeho pro psy lahodná specifická chuť a vysoká energetická hodnota. Proto krmivo Nuova Fattoria psi tak milují a je také velmi vhodné pro psy lovecké a pracovní, u kterých je kladen důraz na kvalitní výživu pokrývající vysoké požadavky na přísun energie. Krmivo Nuova Fattoria obsahuje až 4,850 kcal/kg.

Kukuřičný lepek je komplexní protein tvořený z gluteninu a gliadinu.

Jeho bílkoviny jsou nezbytné pro kvalitní růst a fungování veškerých psích buněk po celou dobu jejich života.   Vitamíny Vitamíny nepatří mezi vyživující složky, ale plní v organismu psa důležitou energetickou a antioxidační funkci.

Jsou důležité pro růst, zdraví kostí a zubů a správnou funkci nervového a imunitního systému.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek