Granule pro kočky

Ochrana osobních údajů

Informace

Bezpečná platba

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->
 • Essential

 • Isegrim

 • TOTW

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Granule pro kočky Počet produktů: 164

Podkategorie

 • Acana
  VE SVÉ NEKONEČNÉ MOUDROSTI MATKA PŘÍRODA DOKONALE PŘIZPŮSOBILA VÝŽIVOVÉ SLOŽKY V RYBÁCH, PTACTVU A ZVĚŘI VÝŽIVOVÝM POTŘEBÁM KOČEK. V přírodě získávají divoké kočky potřebné živiny díky konzumaci celé kořisti – svalovina jim dodává proteiny a tuky, orgány, jako jsou játra a dršťky, dodávají vitamíny a minerály, kosti a chrupavky dodávají přirozenou formou vápník a fosfor. Krmiva ACANA v podílu Celé kořisti obsahují maso, orgány a chrupavky v poměru, který napodobuje přirozenou stravu, a tím dodává potřebné živiny přirozeně bez potřeby přidávat umělé vitamíny nebo jiné doplňky. TÉMĚŘ VŠECHNY ŽIVINY V KRMIVECH ACANA JSOU PŘÍRODNÍ, NE UMĚLÉ. Vaše kočka má specifické stravovací potřeby, se kterými ji stvořila sama Matka příroda. Krmiva ACANA napodobují bohatý a rozmanitý obsah čerstvých celých mas, se kterým by se kočky setkaly v jejich přirozeném prostředí, jednoduše stravu, pro kterou byly stvořeny. Těchto 5 pravidel dokazuje náš závazek Biologické vhodnosti. 1) BOHATÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ Vaše kočka je masožravec, přizpůsobený na stravu, která je bohatá na maso a proteiny. ACANA obsahuje 75 % masa – to je až třikrát větší množství, než v běžných krmivech pro kočky. Navíc obsahuje jen minimální množství proteinů rostlinného původu. 2) VYSOKÝ OBSAH ČERSTVÉHO MASA Až polovina masa v krmivech ACANA je ČERSTVÁ nebo SYROVÁ. Vaší kočce jsou tak zajištěny všechny potřebné živiny v té nejpřirozenější formě, navíc s přírodní nezaměnitelnou chutí, po které kočky instinktivně touží. 3)ROZMANITOST ČERSTVÝCH MAS V přírodě se kočky živí různými druhy mas, tudíž i krmiva ACANA obsahují rozmanité druhy mas, od volně chované drůbeže, přes červená masa z volně chovaných zvířat až po ryby volně lovené v přírodních vodách. 4)PODÍL CELÉ KOŘISTI Výživové složky v celé ulovené kořisti v přírodě jsou dokonale přizpůsobené potřebám koček. Proto v sobě krmiva ACANA obsahují podíl Celé kořisti, tzn. daný podíl masa, orgánů a chrupavek, což dodává kočce všechny důležité živiny v přirozené formě. 5)NÍZKÝ OBSAH SACHARID Ů Přirozená strava koček obsahuje velmi malé množství sacharidů. To je důvod, proč krmivo ACANA nahrazuje rychlé sacharidy (jako např. kukuřici a rýži) nízkoglykemickým místním ovocem a zeleninou.
 • Orijen
  VÝŽIVA JAKOU ZAMÝŠLELA SAMA PŘÍRODA I když lidé velmi často přisuzují svým kočkám lidské vlastnosti, není to přístup, který by měli uplatňovat i v případě krmiva. Navzdory modernímu životnímu stylu, zůstávají anatomické rysy koček téměř výhradně přizpůsobeny na masitou stravu. To je důvod, proč se ORIJEN vyznačuje obsahem biologicky vhodných surovin až s 80 % podílem masa, zatímco vylučuje vysokoglykemické obiloviny a zeleninové proteiny, které nepatří do přirozené stravy Vaší kočky. Kočky jsou vyvinuty jako lovci: anatomie jejich zubů, čelistí a trávicího systému je řadí k masožravcům, vyvinutým k přijmu výhradně masité stravy. KONCEPT BIOLOGICKY VHODNÉHO KRMIVA JE JEDNODUCHÝ: NAPODOBIT ČERSTVOST A ROZMANITOST MAS, SE KTEROU BY SE KOČKY SETKALY VE VOLNÉ PŘÍRODĚ A PRO KTEROU JSOU VYVINUTY. Naše oceňované krmivo se charakterizuje vysokým obsahem a rozmanitostí čerstvých celých mas, které pro kočky zamýšlela sama matka Příroda, včetně vysoce výživných jater, vnitřností a chrupavek, zatímco vylučuje vysokoglykemické obiloviny a zeleninové proteiny, které jednoduše nepatří do přirozené stravy koček. 1)BOHATÝ A ROZMANITÝ OBSAH ČERSTVÝCH MAS V přírodě kočky prospívají na stravě, kterou tvoří různá kořist, krmivo ORIJEN se proto vyznačuje obsahem masa, vnitřností a chrupavek z volně chované drůbeže, červeného masa z volně chovaných zvířat a ryb lovených ve volné přírodě – vše je dodáváno čerstvé každý den. 2)BOHATÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ Vaše kočka je masožravec, přizpůsobený na stravu, která je bohatá na maso a proteiny. ORIJEN obsahuje 80 % masa – to je třikrát tak větší množství, než je v běžných kočičích krmivech. 3)OMEZENÝ OBSAH SACHARIDŮ Přirozená strava koček obsahuje velmi malé množství sacharidů, jestli vůbec nějaké. To je důvod, proč ORIJEN nahrazuje rychlé sacharidy (jako jsou např. brambory nebo rýže) nízkoglykemickým a místním ovocem a zeleninou. 4)ČERSTVÉ OVOCE, ZELENINA A BOBULE Namísto nevhodných obilovin, které způsobují kolísání hladiny cukru v krvi (jako např. rýže a kukuřice), se ORIJEN vyznačuje místním ovocem a zeleninou, jenž dodávají vlákninu a antioxidanty v přirozené formě. 4)POVZBUZUJÍCÍ BYLINY DODÁVAJÍCÍ SÍLU TĚLU I DUCHU Poskytují základ stravy Vaší kočky, se kterou by setkala ve volné přírodě. Byliny obohacují metabolismus, posilují orgány a pomáhají tělu vylučovat toxiny.
 • Applaws
 • Taste of the Wilde
 • BARDOG
  Krmivo pro kočky - BARDOG Certifikovaná krmiva BARDOG jsou vyráběna v Holandsku a jeho výrobce se může jako jeden z mála pochlubit certfikátem nejvyšší kvality GMP a IFS. Tím se řadí mezi světové špičky ve výrobě krmiva pro psi a kočky. Suroviny nejvyšší kvality. Veškeré suroviny jsou 100% přírodní. Vzorky vstupních surovin jsou uloženy až tři roky. Dodavatelé surovin jsou pečlivě vybíráni a sledováni dle přísných kritérií. Ve složení nenajdete pšenici, sóju ani krev. Veškeré granule jsou bez GMO – geneticky modifikovaných organismů. Masový podíl je ve formě vysoce kvalitní masové moučky. Oproti čerstvému masu, které obsahuje až 70 % vody je koncentrace živin několikanásobně vyšší. Věděli jste, že 20 % masové moučky v krmivu = 72% čerstvého masa?Garance trvanlivosti až 18 měsíců.
 • FirstMate
 • Arden Grande
 • Happy Cat
  Happy Cat je německé krmivo vysoké kvality s pověstným důrazem na kvalitu výrobků made in Germany. Vyrábí krmiva, která jsou v souladu s nejmodernějšími trendy. Spolupracují s chovateli, veterináři a s širokou veřejností, a v neposlední řadě také samozřejmě s pejsky a kočičkami. Veškeré krmivo je vyráběno a kontrolováno s pověstnou německou nekompromisní přísností v rodinné firmě, která svoje počátky datuje už od roku 1776, kde byl založen rodinný podnik v bavorsku, a kde vlastnili mlýn na říčce Singold ve Wehringenu. Od poloviny 60 let se nepřetržitě věnuje vývoji krmiv pro psy pod značkou Happy Dog, a od roku 2002 se výroba rozšířila o krmiva pro kočky Happy Cat. Veškeré výrobky Happy Dog a Happy Cat jsou vyráběny bez rostlinných náhradních bílkovin. Proteiny jsou výhradně jen živočišného původu. Bez chemických barviv, aromat a konzervačních látek. Jsou používány jen suroviny, které nejsou geneticky upravovány!
 • Royal Canin
 • Brit
 • Calibra
 • Chicopee
 • Leonardo
   Vítáme Vás u LEONARDO® Naše LEONARDO® Super Premium krmivo pro kočky se vyrábí z kvalitních surovin v Německu - bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek. A samozřejmě bez pokusů na zvířatech! Oproti mezinárodním koncernům na výrobu krmiva můžeme sáhnout po přísadách, které by nám jinak nebyly v dostatečném množství k dispozici. Proto naleznete v našich krmivech i inovativní přísady jako kril, moučku z hroznových pecek nebo STAY-CleanTM.
 • Annamaet
  Rob Downey, zakladatel a majitel společnosti Annamaet Petfoods, Inc., se před lety - z důvodu nedostatečné nabídky kvalitních krmiv pro své psy - pustil do vývoje krmiv, která by splňovala všechny jeho požadavky na kvalitní výživu psů. Jeho odborné znalosti z oblasti výživy, které získal mimo jiné studiem oboru Výživa zvířat na Pensylvánské univerzitě, a praktické zkušenosti z celoživotního soužití a práce se psy, ho dovedly až ke vzniku krmiv Annamaet. Od roku 1986, kdy založil rodinnou firmu Annamaet Petfoods, už mělo možnost doslova na vlastní kůži posoudit kvalitu těchto krmiv mnoho generací psů i koček na americkém kontinentu.Krmiva Annamaet jsou holistická a pouze přirozeně konzervovaná. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Každá vyrobená várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že jsou stále dodržovány přísné kvalitativní normy pro krmiva Annamaet. A protože základem kvalitního krmiva jsou použité suroviny, je Annamaet vyráběn pouze ze složek té nejvyšší kvality. Živočišné suroviny pocházejí z volně chovaných zvířat, v chovech drůbeže nejsou používána antibiotika ani hormony, maso savců je z volně pasené zvěře a rybí suroviny pocházejí z volně žijících ryb. Díky tomu patří krmivo Annamaet k nejlépe hodnoceným suchým krmivům v USA, kde se bez jakékoliv marketingové podpory stalo exkluzivním zbožím. Jsme přesvědčeni, že krmiva Annamaet představují absolutní špičku v granulovaných krmivech, a tak stejně jako Rob Downey krmí každé ráno svých 14 psů jedině krmivem Annamaet, krmíme jím i my naše psy i kočky. Vzhledem ke svému složení je pro nás Annamaet návratem k poctivému, přirozenému a pestrému krmení, tedy jakýmsi návratem ke kořenům bez přemíry syntetiky současného světa.   Nás již Annamaet přesvědčil o svých vynikajících vlastnostech, nyní máte možnost vyzkoušet tato krmiva i vy. A názor si už jistě vy i vaši psi a kočky uděláte sami.   
 • Nutram
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 164 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 164 položek