BOZITA

Ochrana osobních údajů

Informace

Bezpečná platba

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->
  • Essential

  • Isegrim

  • TOTW

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
BOZITA Počet produktů: 38

Kousek přírody ze Švédska: Suroviny obsažené v krmivu, Krmiva  Bozita pocházejí z přírodního švédského hospodářství respektujícího soulad člověka s přírodou a zvířaty. Receptury neobsahují žádné zbytečné přísady a vsází výhradně na 100% přírodní kvalitu. Ve Švédsku také platí přísné hygienické předpisy a předpisy na ochranu zvířat. Dopřejte svém...

Kousek přírody ze Švédska: Suroviny obsažené v krmivu, Krmiva  Bozita pocházejí z přírodního švédského hospodářství respektujícího soulad člověka s přírodou a zvířaty. Receptury neobsahují žádné zbytečné přísady a vsází výhradně na 100% přírodní kvalitu. Ve Švédsku také platí přísné hygienické předpisy a předpisy na ochranu zvířat. Dopřejte svému čtyřnohému příteli kvalitní, bezpečnou a chutnou stravu bez antibiotik a živočišné moučky.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 38 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 38 položek